Rafpol. 25 lat doświadczeń w branży opakowań.

Firma RAFPOL Opakowania foliowe powstała 23 sierpnia 1988 roku. rozpoczynając produkcję opakowań foliowych dla celów spożywczych i przemysłowych.  Przez pierwsze lata firma znajdowała się na terenie Grudziądza. W 1995 roku z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na nasze wyroby, firma przenosi się do miejscowości Ruda 7. |Nowa lokalizacje daje nam większe możliwości rozwoju gdzie budujemy kolejne hale produkcyjne, które wyposażamy w nowoczesne maszyny do produkcji folii LDPE i HDPE

W 1997 roku uzyskujemy status zakładu pracy chronionej gdzie ponad połowa zatrudnionych  to osoby niepełnosprawne. Z uwagi na szczególne potrzeby naszych pracowników dostosowaliśmy stanowiska pracy do schorzeń osób niepełnosprawnych.

Dział wytłaczania folii

Sercem zakładu jest dzial wytlaczania folii, gdzie rozpoczyna się caly proces produkcji naszych wyrobów. Powstają tu rekawy, polrekawy i tasmy jedno dwu i trzy warstwowe. Folie trojwarstwowe wplywaja na zwiekszenie wytrzymalosci opakowania a co za tym idzie obnizenie ceny.

Dzial zgrzewania folii.

Poczatki tego dzialu to zgrzewarki reczne o malej wydajnosci. Z uwagi na rosnace potrzeby naszych odbiorcow zaklad zainwestowal w nowoczesne automaty do zgrzewania folii które spelniaja wymogi naszych odbiorcow. Umozliwiaja produkcje workow o dlugosci do 5 metrow, pojedynczych oraz rolowanych. Nowoczesne maszyny mogą osiagnac wydajnosc do 250 taktow na minute. A to ma bezposredni wpływ na jakosc szybkosc realizacji i cene naszych wyrobow.

Recycling

W związku z roznacym naciskiem na ochrone srodowiska 1998 roku uruchamiamy dzial recyclingu. Odpady foliowe powstale w trakcie procesu technologicznego jak i odpady nabyte są ponownie przetwarzane na regranulat z którego produkujemy opakowania sanitarne i budowlane.

Od 2007 roku jestesmy w czolowce polskich firm zajmujacych się recyclingiem odpadow foliowych. Tak wysoka pozycje umozliwily nam najnowoczesniejsze linie technologiczne. 

Magazyny i spedycja

Wychodzac naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorcow, jestesmy w stanie zagwarantowac szybkie terminy realizacji zamowien. Wsztstko dzieki duzym stokom magazynowym w których przechowujemy pelen asortyment produktow. A także

Dysponujemy flota aut dostawczych, ktorymi dowozimy towary do klientow w calej polsce w czasie do 24 godzin. 

W polityce kadrowej stawiamy na doswiadczenie kadry kierowniczej która na biezaco podnosi swoje kwalifikacje.

Wysoka jakość naszych wyrobów, właściwa polityka kadrowa, wciąż rosnące zapotrzebowanie na nasze wyroby sprawily ze przez 25 lat dzialalnosci firma Rafpol stala się jednym bardziej rozpoznawalnych zakladow w kraju produkujacych wyroby foliowe. System Zarządzania Jakością ISO 9001 zacertyfikowany w 2001 roku i gruntownie przebudowany w 2008 roku, przygotował nas do realizacji potrzeb najbardziej wymagających klientów naszej Firmy.

W kolejnych latach planujemy dalszą rozbudowę i modernizację firmy finansowaną wyłącznie z własnych środków wypracowanych rzetelną pracą i zaangażowaniem całego zespołu.

RAFPOL to gwarancja najwyższej jakości opakowań od 25 lat.

Informacje

RAFPOL Opakowanie foliowe
Lucyna i Zbigniew Rafińscy

NIP: 8760203629
REGON: 870525826

Adres

ul. Marii Konopnickiej 13
86-300 Grudziądz

Zakład produkcyjny:
Ruda 12/k. Grudziądza

Dane kontaktowe

tel. (056) 45 08 100
fax. (056) 45 08 109
tel. (dział handlu) (056) 45 08 104

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rafpol-folie.com.pl

Bezpieczeństwo